ARABI-maissa yleensä. Eli kollit tarjoovat munaa joka käänteessä...
onko TUNISIASSA HOMOMEININKIÄ
samassa määrin kuin..
6483
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ihan oikeassa olet. Kun yhteiskunta kieltää vielä esiaviolliset suhteet, niin minkäs teet? Tytot ovat tyttojen kanssa ja pojat poikien kanssa.
Kyllä siellä on. Olin 15-vuotiaan vaalean sukulaispoikani ja äitinsä kanssa siellä ihan tavallisella lomalla ja voi luoja niitä tummia jätkiä... ne tulivat melkein hotelliin asti tuon vaalean nuorukaisen perässä, ja kyttäsivät koko ajan kadulla tätä poikaa, taisivat toivoa saavansa peppua. Toivon mukaan tämä sukulaispoikani (joka on hetero), ei saanut traumaa moisesta homojen kyttäämisestä ja seuraamisesta. Äitinsä sai jo melkein hermoromahduksen huomattuaan miten poikaa kytättiin.
Saada arabikörmyiltä kova sapelia rajusti pepaan :)
siis taksimiehet oi iltaan asti suht OK, sitten alkovat jo ehdotteleen.... PUOLENYÖN JÄLKEEN HOMMA MUUTTU TOSI AGGRESSIIVISEKS. Eli jokanen kolli (KOMEITA 20 molemmin puolin VAATI SEKSIÄ!!!
egyptissä ja kun tuli pois oli pepa kipeenä... niin paljon oli saanut melaa pepaan. vaikka ei tämäkään mikään ihan aloittelija ole peppunsa kanssa, niin silti oli ollut "kovilla" siitä naipottelun määrästä.
Ainakin mua rökittivät kulleillaan tosi hyvin Soussessa eikä ees maksanu