EOK:n Enemmistö

"WinCapitan tarjoamaan sijoitustoimintaan osallistuneita on liittynyt kuluvan vuoden aikana EOK:n jäseneksi lähes tuhat henkilöä."

Tämä toiminnanjohtajan suulla tarkoittaa että jäsenistä suurin osa on Capitalaisia!! :D
2158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

muka jokin uusi paljastus?

Äänestä

... on siis maksanut 65 €uron jäsenmaksun/vuosi, mikä tekee yhteensä 65.000 €uroa. Eikä tämä vielä mitään....... EOK:n pili-pali-liitto suosittelee hurahtaneille valitsemaan asianajajansa heidän luettelostaan. Miettikääpä ite, jotta paljonko jotkut nettoaa noin 1.000 winkkari-jäsenen hädästä.

Saako muuten EOK suosittelusta jotain bonnareita heidän listoillaan olevilta juristeilta, jos tämä tietty juristi sitten saa jutun?

Voi perkele vieköön, jotta kaikkea se maa päällään kantaakin.

Ja mitaan ette voi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Capitalaisia! kirjoitti:

"WinCapitan tarjoamaan sijoitustoimintaan osallistuneita on liittynyt kuluvan vuoden aikana EOK:n jäseneksi lähes tuhat henkilöä."

Tämä toiminnanjohtajan suulla tarkoittaa että jäsenistä suurin osa on Capitalaisia!! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu