Onko kellään mitään kokemusta häämatkasta
Malediiveille? Entä kuinka Bahaman saaret? ja jos jollain kokemuksia sieltä niin mikä olisi hääparille paras vaihtoehto.. kuten hotellit jne.?
Onko perinteistä heti häiden jälkeen yleensä tehdä se häämatka vai haittaako jos pääsee vasta n. kuukauden kuluttua häiden jälkeen?
Matka-
kohteista
1
820
Vastaukset
- saa unohtaa
Bahaman kaikki saaret on tullu käytyä(risteilyillä), kiertäkää ne kaukaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 943562
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli442927Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.742396- 612338
Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki512301Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1172267Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv212163Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.202127- 1162078
- 621984