Rantatuolien hinnat

Joku tänä vuonna käynyt varmaan muistaisi rantatuolien vuokraushinnat vai mitä?
3927
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

5e kaksi aurinkotuolia ja varjo

Äänestä
  • oli 6e kaksi tuolia ja varjo hotelli Alexian edessä

    Äänestä

meillä makso Agia Marinassa kaks tuolia muistaakseni n.5e ja Rethymnonissa 7e. hinnat taitaa hieman vaidella mutta tuskin yli 10e maksaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rahat tiukalla kirjoitti:

Joku tänä vuonna käynyt varmaan muistaisi rantatuolien vuokraushinnat vai mitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu