Naamiaiset

Ope26

Pidin koulussa oppilaitteni kanssa naamiaiset lauantai- iltana. Pojatkin innostuivat, mitä ihmettelin suuresti. Olin pidetty opettaja, pojat kyllä varmaan pitivät enemmän vartalostani kuin opetuksestani. Nämä vähän yli 16- vuotiaat pojat kuolasivat tissejäni ja tiukkaa vartaloani.

Olin monasti huomannut poikien kurkkivan hameeni alle, ruskettunut ihoni oli liikaa joillekin. Olen aika lyhyt vaalea nuori nainen. Vartaloni on lihaksikas ja jäntevä, naisellisella tavalla. Vaikka olen pieni ja hoikka, tissini ovat kiinteät c- kupilliset.

Kaikille arvottiin rooli ja asu arpomalla. Oppilaat päättivät minun asuni enkä muistanut että pojilla oli äänienemmistö 15 - 13.

Perjantaina luokan "puheenjohtaja" julisti pukuni ja roolini. Pojat olivat saaneet tahtonsa läpi ja pukuni valittiin äänin 16 - 12. Pukuni ja roolini oli englantilainen koulutyttö.

Lauantaina puin asuani ylle ja pohdin poikien aikaansaannosta. Musta hame, valkoinen paita, polvisukat, mustat kengät ja hiukset saparoille.
Asun alle laitoin mustat pikkarit ja rintsikat.

Ilta meni hyvin ja pojilla taisi olla jotain lämmikettä mukana koska meno oli sen mukaista.
Tanssittiin ja jotkut pojista pääsivät hiukan koskemaankin mua ja jälkeenpäin suputeltiin porukoissa.

Lähdin hakemaan lisää limsaa ja purtavaa kun kuulin nurkan takana käytävässä poikien puhetta.

"Uskomattoman tiukka perse ja vatsa." "Näittekö sen tissit?" "On se niin porno nainen." "Kun pääsiskin kourimaan sen tissejä." "Tai sen persettä, voi perhana."

Peruutin vähän ja tulin kengät kopisten, että pojat kuulisivat tuloni. Porukassa oli poliisia, batmania ja muuta tiukkapukuista sankarihahmoa.
Mennessäni keskeltä huomasin parin etumuksen olevan räjähtämäisillään. Osa pojista oli mua pidempiä ja isompia.

Ajattelin vähän kiusata poikia kun noin kuumissaan kävivät ja pyysin osaa pojista mukaani hakemaan tavaroita. Pojat tulivat takanani ja tunsin kuumat katseet pyllylläni ja reisilläni. Hame oli puolireiteen.

Pojat ottivat tavaroita vastaan ojentaessani niitä ylähyllyltä. Poikia oli kolme, tiukoissa vaatteissaan. Polvistuin alakaapille ottaakseni limsat ja kurotin syvemmälle kaappiin. Samassa tunsin kuinka joku otti nilkoistani kiinni ja levitti jalkojani. Kopautin pääni kaapin hyllyyn ja samalla joku jo riisui pikkareitani.

"POjat, mitä helv....!" Silloin tunsin kuuman suun alapäälläni. Pikkarini olivat polvissa ja minä polvillani pylly pystyssä hame selälläni.

Kuuma kieli nuoli pitkin vedoin pilluani. Poika puristeli pakaroitani ja nuoli ahnaasti kuin viimeistä päivää. Kiihotuin poikien haluista.

"Ei saa pojat....lopettakaa...älä nuole noin ihanasti...lopettakaa...uuuiiiiihhhh!"

Poika lopetti hetkeksi ja aloin pakittamaan kaapista. Kuulin kun vetoketju avattiin ja pelästyin.

Samassa kalu työntyi pilluuni ja voihkaisin syvään.Katsoin taakseni ja poliisi nai mua kalullaan. Tilanne kiihotti ja kauhistutti.

olin kontillani maassa poliisin naidessa mua takaapäin kun eteeni tuli batman ja hämähäkkimies.
Trikoissa kiristi jokin iso kummallakin.

Pojat vapauttivat elimensä mun huohottaessa nainnin tahtiin.

Isot kalut ponnahtivat esiin kuin vieterijouset. Takanani poika nai mua rajusti ja tunsin halkeavani.
"Älä niin kovaa...se on niin iso...mun pieneen..."
Poliisille sanat olivat liikaa ja poika purkautui pilluuni.

"Ota kalut suuhun, tyttö."

Pojat tunkivat melojaan suuhuni yhtäaikaa ja suonikkaat kyrvät tihkuivat spermaa suuhuni.

"Katsokaa nyt sen kaunista persettä...sairaan porno!"

Toinen pojista käveli taakseni eikä voinut vastustaa kiusausta ja työnsi melansa sisääni.
Imin kalua edessäni ja voihkin suu täynnä lihaa.

Kolmas poika vapautti rintani paidasta ja liiveistä. Tissit roikkuivat alas ja heiluivat työntöjen tahtiin. Katsoin imemääni poikaa sinisillä suurilla silmilläni ylös kalu suussani.
Poika tuijotti mua, huohotti ja voihki.

"Voi ope...ime mua...mä tuun..mä tuun sun pieneen suuhun...sä oot niin kaunis!"
Poika takanani purkautui sisääni ja kumpaankin päähän tulvi spermaa.

Lysähdin voipuneena alaspoikien kerätessä tavarat ja poistuessa viitat liehuen.

4

5122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Böö

      toi oli musta hyvä! aika nopeasti menit asiaan mutta minä pidin kirjoittamastasi!

    • Nalle <3

      tee tälläsia lisää.. mahtavia.. :)

    • jasu

      yllätys yllätys kaikki naiset haluavat 10 vuotta nuorempaa kaksvitoset ja yli ain haluavat uusia oppitunteja!

    • Gabrielle

      Tää oli tosi hyvä, ja vielä hauska!! Jatka ihmeessä tällästen rainojen kirjottamista!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      202
      4208
    2. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      146
      3778
    3. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      87
      3140
    4. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      43
      1589
    5. Ikävä sinua mies

      Vuosia kuluu, mutta tunteet ei ole hävinnyt. Tasoittuneet toki, kun ei olla nähty. Järki palannut päähän kuitenkin. Se i
      Ikävä
      19
      1418
    6. Sulla on avaimet ja keinot

      Jos haluat jatkaa tutustumista. Itse olen niin jäässä etten pysty tekemään enää mitään. Pidempi keppi johon on helpompi
      Ikävä
      25
      1365
    7. Mikä tämä henkilö mahtaa touhuta Parkanossa

      Kamalaa https://www.ylasatakunta.fi/teksti/pirkanmaan-karajaoikeus-vangitsi-koiran-tappamisesta-epaillyn-6.68.127794.b58
      Parkano
      32
      1357
    8. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      27
      1341
    9. Kiinnostaa - ei kiinnosta - kiinnostaapas

      Selittäkää hämmentyneelle miksi miehiä ei ikinä kiinnosta silloin, kun sitä olisi itsekin kiinnostunut? Sitten kun siirt
      Sinkut
      116
      1130
    10. Martina haluaa Marbellaan

      Martinan tekisi mieli ottaa lennot Marbellaan, jossa näkisisi kauniita ja hyväntuulisia ihmisiä. No sitten pitää matkust
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      1053
    Aihe