Mietin sitä, että eikös se oo sama asia kun ne autot,joissa ei ees paikkaa mihin laittaa sitä suodinta?Eipäs olis se kostee virtausta jarruttava rätti huurruttamassa ikkunoita.Enpä oo tarvinnu moista filtterii kohta 30:een vuoteen.Vai mitä ootta mieltä?
Raitis ilm.suod.
pois kokonaan!
1
467
Vastaukset
- Sceenikko
No tuntuisi turhalta imaista ilmanvaihtoröörit täyteen siitepölyä sun muuta rähmää. Jou verkko siellä pitäis kuitenkin olla jos ei oikeaa suodatinta halua käyttää.
Semmoinen nippelitieto että merkkihuollosta hankittu suodatin on "muovisempaa" materiaalia kuin Motonetistä hommatut "paperiset". Jälkimmäiset keräävät enemmän kosteutta, syksyllä etenkin sen huomaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 672801
- 462554
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4312217- 792128
- 951956
- 321692
- 121526
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171477Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?261283Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil181165