Pieni gallub käyttäjille
1.Avaa kapseli varovasti kietäen auki ja onko sisältö vaaleaa tosi hienojakoista jauhetta vai karkeaa kahvinporon väristä?
2.Mistä tilattu/ostettu?
3.Toimiko kyseinen tuote odotetusti?
Viaprosta
11
1436
Vastaukset
- Kertokaapa kokemuksia
Varsinkin 1.kysymys on hyvin tärkeä, vastaikaa ihmeessä, jatkossa moni voi säästää rahaa!.
- oli vaaleaa
vaaleaa hienojakoista
mahtoiko toimia? - tummahkoa
kokeilin, eikä minkäänlaista vaikutusta.
Paljo melua tyhjästä, paska tuote. - pitäisi
olla?
- Jompaa kumpaa on
Arvaa kumpa pelaa tai tiedät sen itsekin jos oot Viaproa ostanu.
- arvata
Jompaa kumpaa on kirjoitti:
Arvaa kumpa pelaa tai tiedät sen itsekin jos oot Viaproa ostanu.
En ole käyttänyt, mutta voisi kiinnostaa. Miksi ei voi reilusti sanoa. Ja toinen on siis väärennös. Eli mistä kannattaa ostaa.
- gok
arvata kirjoitti:
En ole käyttänyt, mutta voisi kiinnostaa. Miksi ei voi reilusti sanoa. Ja toinen on siis väärennös. Eli mistä kannattaa ostaa.
Tommosii tuotteita ei kannata ostaa kenenkään,huijarit on huijareita.
Asiakkaat kun loppuu niin oppivat läksynsä.vaan kyllä ne sillä jo pitkän pennin kerkes tekemäänkin. - huikeampiin
gok kirjoitti:
Tommosii tuotteita ei kannata ostaa kenenkään,huijarit on huijareita.
Asiakkaat kun loppuu niin oppivat läksynsä.vaan kyllä ne sillä jo pitkän pennin kerkes tekemäänkin.suorituksiin sängyssä kuin Viapro. En tosin älynnyt katsoa kapselin sisään , mutta enhän minä olisi voinut tietääkään millaista siellä sisällä pitäisi näkymien olla.
Minulla ei siis ole mitään elimellistä vikaa elimessäni tai muuallakaan kehossani ja paneskelu onnistuu ( selvinpäin ollessani ) erinomaisen hyvin ilman mitään aineita tai tabuja. Huoletta Viaproa voisi lusikoida suuhunsa kuin aaamupuuroa ja vaikutuksena olisi mitä ilmeisimmin vain suun ja ( naisystävän ) lievä kuivuminen. - Mauni
huikeampiin kirjoitti:
suorituksiin sängyssä kuin Viapro. En tosin älynnyt katsoa kapselin sisään , mutta enhän minä olisi voinut tietääkään millaista siellä sisällä pitäisi näkymien olla.
Minulla ei siis ole mitään elimellistä vikaa elimessäni tai muuallakaan kehossani ja paneskelu onnistuu ( selvinpäin ollessani ) erinomaisen hyvin ilman mitään aineita tai tabuja. Huoletta Viaproa voisi lusikoida suuhunsa kuin aaamupuuroa ja vaikutuksena olisi mitä ilmeisimmin vain suun ja ( naisystävän ) lievä kuivuminen.Totta puhut täysin kusetusta kyseinen tuote ,ei mitään tehoa!
- viikonloppuna
Katsoin vielä kapselin sisältämän jauheen värin, hienojakoista ja harmaata. Ja lisätehoja ei tullut yhtään. Ostin Hot lipsistä.
Kuka sitä kahvinporojen väristä myy. Voisin piruuttani kokeilla. - Lepakkomies.
1. En katsonut (toinen ottamatta voin tarkistaa).
2. Kotimainen verkkokauppa.
3. Ei MITÄÄN vaikutusta.
Sama päti myös fullkontactiin (testattu) ja varmaan muihinkin luontaistuotevalmisteisiin. Rahat pois pöljiltä uskon meiningin olevan. Tosin jos jollakin toimii placebona niin sitten varmaan rahan arvoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1117151- 954721
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista594697Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee493859- 513788
- 2153748
Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san263333- 512711
- 372594
- 382289