Hei Kyproksella käyneet! Oletteko laittaneet tai yleensäkään nähneet Agia Napassa tai Protaraksessa paikkoja, joissa tehtäisiin pikkulettejä. Olisin kiitollinen kaikista havannoista :)
Pikkulettejä??
5
490
Vastaukset
- Nippezipa
Esim. Nissi avenuella Ayia napassa...En muista paikan nimeä, mutta m,ainokset kadulla kyllä,kun ohi kävelee!
- Ria72
Kyllä Agia Napassa ainakin on, Mc Donaldsin melkein vastapäätä paikka jossa laitetaan lettejä, hammaskoruja ja tatuointeja. On se tuolla matkalaukussa se nimikin, jos haluat sen niin voinen laittaa, kun purkaan laukut. :) Ei heti kotiin tultaessa jaksanut.
- RansuKoira
Jos vaan viitsit, niin laita ihmeessä sen paikan nimi missä niitä lettejä tehdään : ) Vielä muutama viikko aikaa ja sitten lähdetään....
- Ria72
RansuKoira kirjoitti:
Jos vaan viitsit, niin laita ihmeessä sen paikan nimi missä niitä lettejä tehdään : ) Vielä muutama viikko aikaa ja sitten lähdetään....
Moikka!
Anteeksi, kun kesti vastaus, yleensä tulee sähköpostiin, tieto, jos joku vastaa viestiin, niin en yleensä muuten katsele uudelleen noita, nyt kuitenkin satuin katsomaan ja huomasin, että olit kiinnostunut paikan nimestä. Se on ZZ Top, Nissi Avenue 14 hiukan Mäkkäristä eteenpäin toisella puolen tietä.
Toivottavasti tieto ei ole myöhässä! Mukavaa lomaa ja nauttikaa lämmöstä tai oikeestaan kuumuudesta. :) Siellä oli niin ihanaa, että haluaa pian takaisin!! - RansuKoira
Ria72 kirjoitti:
Moikka!
Anteeksi, kun kesti vastaus, yleensä tulee sähköpostiin, tieto, jos joku vastaa viestiin, niin en yleensä muuten katsele uudelleen noita, nyt kuitenkin satuin katsomaan ja huomasin, että olit kiinnostunut paikan nimestä. Se on ZZ Top, Nissi Avenue 14 hiukan Mäkkäristä eteenpäin toisella puolen tietä.
Toivottavasti tieto ei ole myöhässä! Mukavaa lomaa ja nauttikaa lämmöstä tai oikeestaan kuumuudesta. :) Siellä oli niin ihanaa, että haluaa pian takaisin!!Kiitos tiedosta! Täytyypä käydä katsastamassa paikka kun tästä kohtapuoliin lähdetään reissuun. Tuo kuumuus tässä vähän pelottaa, toivottavasti on kunnon ilmastointilaitteet hotellihuoneessa ;-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait269948Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768