pano hommat kyllä kiinnostaa kauko idässä. tosin naiset siellä ovat pieniä ja laihoja, ja kun lopuksi pari euroa heittää niin ne ovat tyytyväisiä ja saavat taas ostettua riisikupin. ja hehän tykkäävät suomalaisesta vehkeestä, se on tunnettu tosi asia.
panohommat kyllä kiinnostaa
7
1654
Vastaukset
- kannattaa opetella
ettei ole liian noloa luettavaa tuo sun tekstisi.
- tosiasioita
mitäs noloa mun kirjotuksissa on? kirjotan tosiasioista niin kuin ne on,Jos tarkoitat kirjoitus virheitä niitähän aina sattuu.
- aika
ylpeä itsestäsi?
Ja sun vehkeestäs ei kukaan tykkää, mutta nälässä se paskakin maistuu.
Hanki provo elämä! Juhanusheilaa et taida Suomesta saada..- kyllä näin on
suomalainen läskivasara ei mulle juhannus heilaksi kelpaa, ovat sännyssä kuin mätä lahna. silmät vaan liikkuu jos nekään. ulkolaista se pitää olla ne sentään ymmärtää vehkeen päälle.
- olli kuhta
kyllä näin on kirjoitti:
suomalainen läskivasara ei mulle juhannus heilaksi kelpaa, ovat sännyssä kuin mätä lahna. silmät vaan liikkuu jos nekään. ulkolaista se pitää olla ne sentään ymmärtää vehkeen päälle.
sinä et tajua kunnon suomalaisesta hk:sta yhtään mitään..tv suomalainen läskivasara......kaikki on kiittäneet jotka on kyenneet:)
- Visitor
Sama se on Turkin- ja marokonpojillakin vai luuletko sen olevan aitoa rakkautta.
- kesäkissaa Thaimaasta
Pitävät kodin kunnossa valittamatta ja makaamatta sohvalla. Lisäksi aina valmiina ainakin toinen kissoista petihommiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt333224Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.441609Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö191001Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi32979- 59953
Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.22948Tuli vain mieleen
että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -37860Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä36813Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os173803- 48719