Halutaan kissojen tarvikkeita

Meillä on uusi pentu, tarvittais kaikkea mahdollista, kiipeilypuuta, kantokoppaa, vessaa, jne.
Ilmoitelkaa jos on ylimääräisiä niin ostan toki kohtuuhinnalla.
2149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

uutenakin että helpimmalla pääset kun ostata kaupasta. Heäsi muuten kysymys, missä kissasi käy tarpeillaan jos sillä ei ole hiekkalaatikkoa?

Äänestä

Hyi, hyi, vastuullinen omistaja ennakoi, eikä ala hankkimaan tavaroita vasta lemmikin tulon jälkeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko tarjolla? kirjoitti:

Meillä on uusi pentu, tarvittais kaikkea mahdollista, kiipeilypuuta, kantokoppaa, vessaa, jne.
Ilmoitelkaa jos on ylimääräisiä niin ostan toki kohtuuhinnalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu