onko linkkiä uutiseen jossa tämä tyyppi roikottaa vauvaa parvekkeelta??
Ei ole tervettä touhua.
Roikotti vauvaa
13
1099
Vastaukset
- meliini
No ei ole kuvaa tällaisesta tilanteesta. Sillä sitä ei ole tapahtunut.
Fanit halusivat nähdä Michaelin lapsen, ja tämä toi lapsen ikkunan luo näyttääkseen hänet. Ei muuta.- jeopjep
Vai ikkunan luo.. hohhoijaa kun haukottaa...
Ota laput pois silmiltä. - meliini
jeopjep kirjoitti:
Vai ikkunan luo.. hohhoijaa kun haukottaa...
Ota laput pois silmiltä.Eikö se tossa kuvassakin jo näy? Ikkunan luona, eikä tahallansa "roikota" lasta.
Herää jo. - monien metrien korkeudes
meliini kirjoitti:
Eikö se tossa kuvassakin jo näy? Ikkunan luona, eikä tahallansa "roikota" lasta.
Herää jo.parvekekaiteen ulkopuolella monien metrien korkeudessa
- meliini
monien metrien korkeudes kirjoitti:
parvekekaiteen ulkopuolella monien metrien korkeudessa
Mieti. Ennen. Kuin. Sanot. Mitään.
Et tiedä tuosta jutusta paskaakaan. - jepjep..
meliini kirjoitti:
Mieti. Ennen. Kuin. Sanot. Mitään.
Et tiedä tuosta jutusta paskaakaan.Niin, tottahan minun pitäisi enemmän luottaa jonkun teinin itsensä suodattamaan käsitykseen asiasta, mutta mikäli osaat käyttää googlea, niin varmaankin löydät tietoa asiasta.
Tässä sulle ihan varulta, mikäli et osaa google käyttää, muutama esimerkki:
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=456767
http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/arkistot/ulkomaat/2009/06/905668
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1704279
katso vuosi 2002.
Outoa että jos olet fani etkä tätä tiennyt. Mutta jos haluat sulkea silmäsi epämiellyttäviltä asioilta, niin se on sun ongelmasi, ei minun. Mutta ei sitä pidä sinun alkaa muille totena tuputtamaan..
Vai että näytti vauvaa vain ikkunasta.. huoh.. - meliini
jepjep.. kirjoitti:
Niin, tottahan minun pitäisi enemmän luottaa jonkun teinin itsensä suodattamaan käsitykseen asiasta, mutta mikäli osaat käyttää googlea, niin varmaankin löydät tietoa asiasta.
Tässä sulle ihan varulta, mikäli et osaa google käyttää, muutama esimerkki:
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=456767
http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/arkistot/ulkomaat/2009/06/905668
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1704279
katso vuosi 2002.
Outoa että jos olet fani etkä tätä tiennyt. Mutta jos haluat sulkea silmäsi epämiellyttäviltä asioilta, niin se on sun ongelmasi, ei minun. Mutta ei sitä pidä sinun alkaa muille totena tuputtamaan..
Vai että näytti vauvaa vain ikkunasta.. huoh..Oikeinko iltasanomista löysit luotettavaa tietoa?! On totta, että yhdessä kohtaa Michael tosiaan laski lapsen vaarallisen alas, mutta että roikotti... Ei. En muista, mikä se osoite oli, (ei ainakaan Iltasanomien nettisivut) mutta joka tapauksessa se on luotettavampi paikka, jossa on Michaelin OMA selvennys asiasta. Siinä hän kertoo, että oli innostunut liikaa, ja tuonut lapsen liian lähelle reunaa. ---> tämä juttu. Ei Michael lasta ollut roikottanut. Ihan väärä sana.
- KWG
meliini kirjoitti:
Oikeinko iltasanomista löysit luotettavaa tietoa?! On totta, että yhdessä kohtaa Michael tosiaan laski lapsen vaarallisen alas, mutta että roikotti... Ei. En muista, mikä se osoite oli, (ei ainakaan Iltasanomien nettisivut) mutta joka tapauksessa se on luotettavampi paikka, jossa on Michaelin OMA selvennys asiasta. Siinä hän kertoo, että oli innostunut liikaa, ja tuonut lapsen liian lähelle reunaa. ---> tämä juttu. Ei Michael lasta ollut roikottanut. Ihan väärä sana.
KWG
- Sairasta.
Nyt löytyi.
Sairasta.
http://j.bdbphotos.com/news/pictures/1L/73/16173_large.jpg- meliini
Mieti ennen kuin sanot mitään.
- nimiherkku
meliini kirjoitti:
Mieti ennen kuin sanot mitään.
Eikos tuo ole ihan selva tapaus? Kannattas ite miettia millasia sekoja puolustelee.
- michael<3
nimiherkku kirjoitti:
Eikos tuo ole ihan selva tapaus? Kannattas ite miettia millasia sekoja puolustelee.
ei hän roikottanut lasta vitun bisikset hankkikaa elämä ja vettäkää käteen h***t
Kuvista päätellen näyttäisi aivan silkalta vahingolta, ei miltään tahalliselta roikottamiselta.
- Blue
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?1606586Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2064205PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w4872891- 322794
- 2012385
- 1862209
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale1491528- 611400
Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.371334Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?961151