onko linkkiä uutiseen jossa tämä tyyppi roikottaa vauvaa parvekkeelta??
Ei ole tervettä touhua.
Roikotti vauvaa
13
1153
Vastaukset
- meliini
No ei ole kuvaa tällaisesta tilanteesta. Sillä sitä ei ole tapahtunut.
Fanit halusivat nähdä Michaelin lapsen, ja tämä toi lapsen ikkunan luo näyttääkseen hänet. Ei muuta.- jeopjep
Vai ikkunan luo.. hohhoijaa kun haukottaa...
Ota laput pois silmiltä. - meliini
jeopjep kirjoitti:
Vai ikkunan luo.. hohhoijaa kun haukottaa...
Ota laput pois silmiltä.Eikö se tossa kuvassakin jo näy? Ikkunan luona, eikä tahallansa "roikota" lasta.
Herää jo. - monien metrien korkeudes
meliini kirjoitti:
Eikö se tossa kuvassakin jo näy? Ikkunan luona, eikä tahallansa "roikota" lasta.
Herää jo.parvekekaiteen ulkopuolella monien metrien korkeudessa
- meliini
monien metrien korkeudes kirjoitti:
parvekekaiteen ulkopuolella monien metrien korkeudessa
Mieti. Ennen. Kuin. Sanot. Mitään.
Et tiedä tuosta jutusta paskaakaan. - jepjep..
meliini kirjoitti:
Mieti. Ennen. Kuin. Sanot. Mitään.
Et tiedä tuosta jutusta paskaakaan.Niin, tottahan minun pitäisi enemmän luottaa jonkun teinin itsensä suodattamaan käsitykseen asiasta, mutta mikäli osaat käyttää googlea, niin varmaankin löydät tietoa asiasta.
Tässä sulle ihan varulta, mikäli et osaa google käyttää, muutama esimerkki:
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=456767
http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/arkistot/ulkomaat/2009/06/905668
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1704279
katso vuosi 2002.
Outoa että jos olet fani etkä tätä tiennyt. Mutta jos haluat sulkea silmäsi epämiellyttäviltä asioilta, niin se on sun ongelmasi, ei minun. Mutta ei sitä pidä sinun alkaa muille totena tuputtamaan..
Vai että näytti vauvaa vain ikkunasta.. huoh.. - meliini
jepjep.. kirjoitti:
Niin, tottahan minun pitäisi enemmän luottaa jonkun teinin itsensä suodattamaan käsitykseen asiasta, mutta mikäli osaat käyttää googlea, niin varmaankin löydät tietoa asiasta.
Tässä sulle ihan varulta, mikäli et osaa google käyttää, muutama esimerkki:
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=456767
http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/arkistot/ulkomaat/2009/06/905668
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1704279
katso vuosi 2002.
Outoa että jos olet fani etkä tätä tiennyt. Mutta jos haluat sulkea silmäsi epämiellyttäviltä asioilta, niin se on sun ongelmasi, ei minun. Mutta ei sitä pidä sinun alkaa muille totena tuputtamaan..
Vai että näytti vauvaa vain ikkunasta.. huoh..Oikeinko iltasanomista löysit luotettavaa tietoa?! On totta, että yhdessä kohtaa Michael tosiaan laski lapsen vaarallisen alas, mutta että roikotti... Ei. En muista, mikä se osoite oli, (ei ainakaan Iltasanomien nettisivut) mutta joka tapauksessa se on luotettavampi paikka, jossa on Michaelin OMA selvennys asiasta. Siinä hän kertoo, että oli innostunut liikaa, ja tuonut lapsen liian lähelle reunaa. ---> tämä juttu. Ei Michael lasta ollut roikottanut. Ihan väärä sana.
- KWG
meliini kirjoitti:
Oikeinko iltasanomista löysit luotettavaa tietoa?! On totta, että yhdessä kohtaa Michael tosiaan laski lapsen vaarallisen alas, mutta että roikotti... Ei. En muista, mikä se osoite oli, (ei ainakaan Iltasanomien nettisivut) mutta joka tapauksessa se on luotettavampi paikka, jossa on Michaelin OMA selvennys asiasta. Siinä hän kertoo, että oli innostunut liikaa, ja tuonut lapsen liian lähelle reunaa. ---> tämä juttu. Ei Michael lasta ollut roikottanut. Ihan väärä sana.
KWG
- Sairasta.
Nyt löytyi.
Sairasta.
http://j.bdbphotos.com/news/pictures/1L/73/16173_large.jpg- meliini
Mieti ennen kuin sanot mitään.
- nimiherkku
meliini kirjoitti:
Mieti ennen kuin sanot mitään.
Eikos tuo ole ihan selva tapaus? Kannattas ite miettia millasia sekoja puolustelee.
- michael<3
nimiherkku kirjoitti:
Eikos tuo ole ihan selva tapaus? Kannattas ite miettia millasia sekoja puolustelee.
ei hän roikottanut lasta vitun bisikset hankkikaa elämä ja vettäkää käteen h***t
Kuvista päätellen näyttäisi aivan silkalta vahingolta, ei miltään tahalliselta roikottamiselta.
- Blue
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli
Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.3462059IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk471649Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet1541321Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!
Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.841171- 1431168
Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko
Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää5021161Olimmeko molemmat
ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.851072Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast4701057Martina Aitolehden Victoria-tytär, 16, tietää riskit - Teki silti yllättävän päätöksen
Victoria Eerikäinen on Martina Aitolehden ja Esko Eerikäisen tytär. Hän on yksi Nepot-sarjan tähdistä. Sarjan kuvausten91008Mun on ikävä sua J ,
Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan48972