viiden kympin saunakaveri

SCNA

Olin paikallisessa marketissa perjantain alkuillan ruuhkan keskellä ja yritin mahdollisimman nopeasti suoriutua hankinnoista viikonloppua varten.Ulkona vallitseva kesähelle ja ihmisten hirveä kiire viikonlopun viettoon sai pientä kaaoksen poikasta kaupassa aikaan,poikamiehenä naureskelin perheensä kanssa hermoilevia vanhempia.

Jonottaessani kalatiskille,tuli viereeni itseäni pyöreähkö nainen,jonka iän ajattelin olevan viidenkymmenen paikkeilla.Hän oli pukeutunut vaaleanruskeisiin shortseihin,valkoisiin sandaaleihin ja ehkä pyöreyteensä nähden aavistuksen liian kireään t-paitaan.
Tosin aina hiemän rehevämpiin naisiin aina kiinnostuneena,olin hyvin tyytyväinen paidan antavaan kaula-aukkoon,joka paljasti hyvin näyttävän ja raskaan oloisen rintavarustuksen suurelta osin.Vaihdoimme naisen kanssa muutaman sanan jonossa keleistä,ruuhkasta yms. kunnes tuli vuoroni päästä tiskille ja hän jäi vielä jonoon.
Sen jälkeen en ko.naista kaupassa enää nähnyt,vaikka vielä kassajonossa katseeni haki,jos ne mahtavan kokoiset rinnat vielä osuisi kohdalle ja saisin niitä salaa ihailla.
Päätin kassalta päästyäni käydä kaupan kahviossa nauttimassa yhden kylmän cokiksen ja istuutuessani pöytään,
riemukseni huomasin tapaamani naisen päättäneen tehdä samoin.Kahvion kassalta lähtiessään,hän vilkuili melko täydessä kuppilassa ympärilleen ja tuli pöytäni luo kysyen sopisiko hän hetkeksi pöytään istumaan.Pelkäsin paljastavani suunnattoman innostukseni,mutta hillitsin itseni ja sain suht. rauhallisella äänellä sanotuksi,että käy oikein hyvin.Keskustelimme pitkään aivan niitä näitä,kunnes esittelyiden jälkeen Sari kysyi minulta:"Mitäs nuoren miehen viikonlopun suunitelmiin kuuluu,jos saa udella?"
En ollut oikeasti edes miettinyt mitään erikoista ohjelmaa,ehkä jonkun pienen baarikierroksen,joten vastasin: "Jos illalla suihkun jälkeen kaupungilla pyörähtäisin, eipä kummempaa."
Keskustelumme jatkuessa kävi ilmi,että Sari asuu laitakaupungilla omakotitalossa,hänellä on mies,ei lapsia... Jotenkin katseeni aina palasi noihin valtavan kokoisiin rintoihin,joiden katseleminen sai housuissani jotain pakottamista aikaan.Mielikuvitukseni laukkasi jo aika kovaa,kunnes Sari yht`äkkiä sanoi lähtevänsä kotiin päin. Petyin hieman,mutta toiveajatteluni oli ehkä saanut minut odottamaan liikoja...
Olimme jo kaupasta ulkona,kun Sari yllättäen ovella kääntyi ja sanoi:"Jos ei hirveä kiire ole baarikierrokselle,tule piipahtamaan luokseni illalla? Mieheni tulee vasta huomenna kotiin,eikä ole kiva viettää näin hienoa kesäiltaa ihan yksin." Onnesta soikeana lupasin poiketa ja saatuani osoitteen kiiruhdin kotiin.Taisi ostokset unohtua keittiön lattialle,kun ryntäsin suihkuun ja vaatteita valitsemaan... Lyhyt hihainen kauluspaita,farkkucaprit ja sandaalit päälle ja kaverin kyydillä Sarin luo.
Soitin ovikelloa,kukaan ei tule avaamaan.Hetken ihmeteltyäni päätin koittaa ovenkahvaa ja ovi oli auki.Varovasti huutelin Saria nimeltä,ei vastausta.Kävelin hyvin vaaleaksi sisustetun talon läpi olohuoneeseen,jonka suurten ikkunoiden läpi aukesi suojaisa iso takapiha grillikatoksineen ja isoine terasseineen.Sari oli terassilla isossa aurinkotuolissa ottamassa aurinkoa selkä minuun päin ja liikkuessani olohuoneessa sivummalle huomasin,että ainakin yläosa bikineistä oli jätetty pois.Tunsin kalussani pienen värähdyksen jo ajatuksesta nähdä Sari alasti ja avasin terassin oven.

"Ai.sä ehdeit näin nopeasti" Sari sanoi,kun kuuli minun astuvan takapihalle.Hänellä ei ollut aikomustakaan peitellä minua näkemästä mitään tullessani hänen viereensä seisomaan."Ajattelin ottaa vähän aurinkoa,ennen suihkua ja saunaa."sanoi Sari ja korjasi vähän asentoaan.Bikinien alaosa hänellä kyllä oli,mutta minulle riitti kun sain katsella noita isoja valtavia rintoja,jotka hikisinä roikkuivat sivuille.Olin aivan kovana,siirsin tuólin hänen viereensä ja oli todella kova työ pitää sormet erossa tuosta ihanasta naisesta,juuri sellainen kroppa josta olin aina haaveillut: Pyöreä,vatsaa ja makkaroita löytyy... Nyt sellainen oli edessäni hiestä kiiltävänä ja aivan käden ulottuvilla.

Istuimme pihalla varmaan tunnin,minäkin paitani sentään avanneena,kun Sarille alkoi aurinko riittää ja hän halusi suihkuun.Lupasin odotella ilmastoidun olohuoneen puolella, joka oli Sarin mielestä poissuljettu ajatus:"Tulet myös suihkuun,tarvin saunakaverin ja jonkun saippuoimaan nämä aurinkorasvat pois!" Kahta kertaa ei tarvinnut käskeä,kun riisuin ja kiltisti kävelin Sarin perässä suureen harmaaksi kaakeloituun pesuhuoneeseen.
Sari huuhteli itseään viileällä vedellä ja ojensi minulle pullon saippuaa ja komensi aloittamaan pesun.Aloitin jaloista,ihan vain säästääkseni parhaita "paloja" myöhemmäksi... Siirryin hitaasti isoille pakaroille,vatsalle,selän kautta niskaan ja sitten siirsin käteni etupuolelle ja aloin leipoa saippuoiduin käsi valtavia rintoja.Sari huokaisi hiljaa kun hellästi nipistelin kovettuneita sormenpään kokoisia nännejä ja välillä suutelin kaulalle.Siirryin aivan Sariin kiinni ja hän tunsi... JATKUU

0

12577

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

        Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
        Suomalaiset julkkikset
        119
        2440
      2. Mitä tapahtuu?

        Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
        Haapavesi
        40
        1582
      3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

        ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
        Maailman menoa
        648
        1039
      4. Mitäpä luulet että tykkääkö

        kukaan kaivatustasi ?
        Ikävä
        106
        993
      5. T rakastan sua

        vaikket sitä usko
        Ikävä
        71
        972
      6. Miksi et lähesty minua

        Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
        Ikävä
        98
        916
      7. Varmaan aika moni

        Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
        Ikävä
        48
        875
      8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

        Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
        Ikävä
        76
        720
      9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

        Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
        Ikävä
        31
        710
      10. Kai sä olet

        Luovuttanut mun suhteen.
        Ikävä
        70
        706
      Aihe