375 kmh tutkaan..

...tänää lentokenttä ajoissa!!! Ja tietysti Busalla! Muut merkit jäi kuin seisomaan, vaikka oli enempi tehoja... :D
41057
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

saa kun nopeusmittaus.com ei tuloksia päivitä.

Äänestä

Aika hyvin vakiona! Mitenhän menis jos vähän ahistais?

Äänestä

Kävin katsomassa tulokset ja kymmenen parhaan joukossa oli kahdeksan suzukia .Siis nehän kulkevat tajuttoman kovaa.Kovia pelejä nuo hayabusat ,ei voi muuta sanoa.Huh Täytyy vaan fiilistellä harrikalla.Mutta ajakaahan varovasti niillä tykeillänne

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bussittaja kirjoitti:

...tänää lentokenttä ajoissa!!! Ja tietysti Busalla! Muut merkit jäi kuin seisomaan, vaikka oli enempi tehoja... :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu