Vastailkaas tyttelit :)

Mooiii!!! Mua on alkanu vaivaa pitkään jo tää vehkeen koko. Mittasin tänään ekaa kertaa ja järkytyin kun vaan juuri ja juuri 12cm pitkä erektiossa!!! Ja oon jo 19v! Kelpaisko tommonen kalu rakastellessa tytöille vai haittaako se jos on tavallistä lyhyempi mulkku?
10520
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

hei, tytöt ei saa ikinä tietää että se on pienempi kun muilla, ellet sano sitä että "hei arvaa mitä mun mulkku on 12 cm !!!" tai jos annat viivottimen kätee "mittaappas tosta". tytöt ei osaa arvioida niitä sentilleen, ja ei tyttöjä oikein kiinnostakaan, kun ei se sitten sisällä tunnu.

Äänestä

tekniikkapippeli

Äänestä

Mulla on saman pituinen, ja samat kysymykset mielessä pyöriny.

Äänestä
  • tuo luku ei sano itselleni mitään(eli onko se siis pieni vai suuri), olen siis tyttö

    Äänestä

  • - kirjoitti:

    tuo luku ei sano itselleni mitään(eli onko se siis pieni vai suuri), olen siis tyttö

    22cm mulkku kovana =/

    Äänestä

  • ei oo kun,,,,,,,,,, kirjoitti:

    22cm mulkku kovana =/

    kuinka pitkä se oli enne pumpun käyttööö???

    Äänestä

mulla on 13cm ja oon 13v

Äänestä

ei sillä koolla välii jos osaa sitä käyttää. ;)

Äänestä
  • Ollaanhan nyt rehellisiä.. Jos miehellä on ihan älyttömän pieni niin voin suoraan sanoa ettei nainen saa samanlaista nautintoa kuin isomman (paitsi jos liian iso, tottakai riippuu naisen paikkojen venyvyydestä..) kanssa ! Se on fakta.

    Tosin sekin on totta että on liian monia isomman kalun omaavia miehiä jotka luulevat että vain koolla on väliä, mutta eivät osaa välinettään käyttää.. siinä mielessä on tärkeetä miten sitä käyttää..

    Mielestäni seksissä on kuitenkin enemmän merkitystä sillä mitä tuntee toista kohtaan. Vaikka miehellä olisi kuinka iso kalu mutta ei olisi mitään tunteita miestä kohtaan ei se tunnu niin hyvälle kuin sellaisen kanssa mitä oikeasti rakastaa..

    Joten ei se koko loppuen lopuksi pääasia ole ! ;)

    Äänestä

KOOLLA EI OLE VÄLIÄ. Ei me sitä kokoa osata arvioida eikä edes huomata jos ette ite siitä jauha ja käyttäydy niin. Kaikenkokoset kelpaa siis, mutta tottakai nautinnoissa on sitten eroja. ;)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


poika154614147 kirjoitti:

Mooiii!!! Mua on alkanu vaivaa pitkään jo tää vehkeen koko. Mittasin tänään ekaa kertaa ja järkytyin kun vaan juuri ja juuri 12cm pitkä erektiossa!!! Ja oon jo 19v! Kelpaisko tommonen kalu rakastellessa tytöille vai haittaako se jos on tavallistä lyhyempi mulkku?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu