parhaat

Voitteko vinkata turistille, missä ravintolassa on yleensä parhaat bileet nuorten aikuisten 20v. makuun? Mitä paikkoja muuten kannattaa käydä katsomassa ja kokemassa vaasassa tai vaasan seudulla?
192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hullu Pullo, Royal (Radisson SAS), Fontana, Sky. Tsekkaa noi ja jos aurinko paistaa, ni Hovioikeudenpuistikon kohdalta kävelet rantaan juomaan pussikaljaa/piknikille laitureille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bileet? kirjoitti:

Voitteko vinkata turistille, missä ravintolassa on yleensä parhaat bileet nuorten aikuisten 20v. makuun? Mitä paikkoja muuten kannattaa käydä katsomassa ja kokemassa vaasassa tai vaasan seudulla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu