Vaikee päätös...

...vai onko? Eli Hankinko 6610 vai 3200? Perustelkaa valintanne, hyvät ja huonot puolet!
1169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hanki 3200 se on parempi. ^_^

Perustelut:

3200
Siinä on kamera,siinä on enemmän ääniä kuin 6610 ssä,parempi resoluuti kai,Ei ole data siirtoa kai en ole varma heh ja fikkari kans :D

6610

Ei kameraa,vähemmän ääniä,paskempi resoluutio,kalliimpi,Ei datasiirtoa,

Jaa no kai tää auttoi :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MJS kirjoitti:

...vai onko? Eli Hankinko 6610 vai 3200? Perustelkaa valintanne, hyvät ja huonot puolet!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu