suzuki 450

Otin kahden vuoden tauon jälkeen Suzuki 450 oliko se nyt GSE vai mikä lie varastosta esiin, kun ajattelin hieman ajella.

Käyntiinkin pärähti, mutta kaipailisi ilmanpaine arvoja, kun ei ole yhtikäs enään muistisssa ?

Kiitos tiedoista tai suuntaa antavista mielipiteistä !
1311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

2 taa, ja 1,8 eteen, jos ajo tuntuu huteralta, ja oot varma että johtuu renkaista, niin lisää, vaan usko että riittää, jos et paina yli 160kg itse.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mieli ajelulle tekevi kirjoitti:

Otin kahden vuoden tauon jälkeen Suzuki 450 oliko se nyt GSE vai mikä lie varastosta esiin, kun ajattelin hieman ajella.

Käyntiinkin pärähti, mutta kaipailisi ilmanpaine arvoja, kun ei ole yhtikäs enään muistisssa ?

Kiitos tiedoista tai suuntaa antavista mielipiteistä !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu