Maalin tekemiseen lääke!!

Ollakseen maalintekijä vaaditaan; älyä, harhautustaitoja, osata olla "helvetin "röyhkeä" ja yms. Suomalaiselta hyökkääjältä puuttuu turbo. ITSELUOTTAMUS kaiken sinetti. onnistumiset luo boweria..VALMENNUKSEN TÄYTYY ANTAA VAPAUKSIA HYÖKKÄYKSIIN..
2607
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Maalin edessä on oltava teräksiset hermot. Ei saa hätäillä yhtään. Suomalaisille tulee joku putkinäkö maalin edessä ja kauhea hätä ja järjetön potku tai muu suoritus. Siinä on oltava oikea iceman ja yhtä kylmästi pallo maaliin. Tässä on yksi mies yli muiden ruotsin slatan.

Äänestä
  • NAISISSSA ON YRITYSTÄ..... MIESTEN FUTIKSESSA ON HAMPAAT IRVESSÄ MEININKIÄ...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toimii,,,, kirjoitti:

Ollakseen maalintekijä vaaditaan; älyä, harhautustaitoja, osata olla "helvetin "röyhkeä" ja yms. Suomalaiselta hyökkääjältä puuttuu turbo. ITSELUOTTAMUS kaiken sinetti. onnistumiset luo boweria..VALMENNUKSEN TÄYTYY ANTAA VAPAUKSIA HYÖKKÄYKSIIN..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu