Miten poistetaan ilmoitus torilta

miten poistan

Miten poistetaan torille jätetty ïlmoitus. Ohjeiden mukaan rekisteröitynyt käyttäjä voi poistaa ilmoituksensa mutta missään ei ole poista valintaa.

8

2054

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei kai

      toimi noi omien viestien poistamiset, mutta yleensä tuo asiattomaksi ilmoittaminen sentään toimii, kokeiles sitä. Sanot vaan että poistatat oman viestin kun ei muuten onnistu.

    • Suomi24toimitus

      Kiitos viestistäsi.

      Torin kiinteähintaisen myynti-ilmoituksen, ostoilmoituksen ja kierrätysilmoituksen voi poistaa Oma tori -osiossa Omat ilmoitukset -välilehdellä.

      Huutokauppakohde sulkeutuu käyttäjän ennalta määräämänä hetkenä tai kun joku tarjoaa tuotteesta Myydän heti -hinnan.

    • Suomi24toimitus

      Kirjaudu Torille käyttäjätunnuksellasi ja salasanallasi. Valitse Oma Tori- Omat ilmoitukset. Ostoilmoituksessa löytyy Poista- painike ja myynti- ilmoituksen voi poistaa merkkaamalla tuotteen myydyksi.

    • outo sivusto

      Niin miksi en voi poistaa omaa ilmoitusta. Mistään ei löydy kohtaa????

    • ei vain löydy

      Eipä vain sitä oma tori kohtaa mistään löydy vaikka kuinka olisin rekisteröityneenä.

    • Hei,

      Jos olet jättänyt ilmoituksen Torille rekisteröityneenä käyttäjänä, voit poistaa ilmoituksesi painamalla viestin yhteydessä olevaa Poista-painiketta. Viesti poistuu Torilta automaattisesti kunhan olet vahvistanut poiston.

      Rekisteröitymätön käyttäjä ei voi itse poistaa Torille jättämäänsä ilmoitusta. Jos rekisteröitymätön käyttäjä kuitenkin haluaa, että hänen ilmoituksensa poistetaan hän voi ottaa yhteyttä ylläpitoon ja pyytää ilmoituksen poistamista. Poistettua ilmoitusta ei voida enää palauttaa Torille.

      Terveisin,
      Elina
      Suomi24

      • ei vain löydy

        Kas, ylläpito vastasi vai 3 vuotta myöhässä. Etteko voisi nukkumisen ----
        (pari painokelvotonta lausetta siivottu)
        sijaan poistaa palvelunne häiriköitä, alkaa jo saatanan uuvuttavaa olla kun päivässä forumeille ilmestyy kymmeniä herjaavia avauksia!


    • Anonyymi

      Haluan poistaa vuokrattava asunto ilmoitus

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      176
      4987
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      18
      4366
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3097
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      251
      2933
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2872
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2501
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1919
    8. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1737
    9. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      34
      1733
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      65
      1699
    Aihe