Miten poistetaan ilmoitus torilta

miten poistan

Miten poistetaan torille jätetty ïlmoitus. Ohjeiden mukaan rekisteröitynyt käyttäjä voi poistaa ilmoituksensa mutta missään ei ole poista valintaa.

8

1456

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei kai

      toimi noi omien viestien poistamiset, mutta yleensä tuo asiattomaksi ilmoittaminen sentään toimii, kokeiles sitä. Sanot vaan että poistatat oman viestin kun ei muuten onnistu.

    • Suomi24toimitus

      Kiitos viestistäsi.

      Torin kiinteähintaisen myynti-ilmoituksen, ostoilmoituksen ja kierrätysilmoituksen voi poistaa Oma tori -osiossa Omat ilmoitukset -välilehdellä.

      Huutokauppakohde sulkeutuu käyttäjän ennalta määräämänä hetkenä tai kun joku tarjoaa tuotteesta Myydän heti -hinnan.

    • Suomi24toimitus

      Kirjaudu Torille käyttäjätunnuksellasi ja salasanallasi. Valitse Oma Tori- Omat ilmoitukset. Ostoilmoituksessa löytyy Poista- painike ja myynti- ilmoituksen voi poistaa merkkaamalla tuotteen myydyksi.

    • outo sivusto

      Niin miksi en voi poistaa omaa ilmoitusta. Mistään ei löydy kohtaa????

    • ei vain löydy

      Eipä vain sitä oma tori kohtaa mistään löydy vaikka kuinka olisin rekisteröityneenä.

    • Hei,

      Jos olet jättänyt ilmoituksen Torille rekisteröityneenä käyttäjänä, voit poistaa ilmoituksesi painamalla viestin yhteydessä olevaa Poista-painiketta. Viesti poistuu Torilta automaattisesti kunhan olet vahvistanut poiston.

      Rekisteröitymätön käyttäjä ei voi itse poistaa Torille jättämäänsä ilmoitusta. Jos rekisteröitymätön käyttäjä kuitenkin haluaa, että hänen ilmoituksensa poistetaan hän voi ottaa yhteyttä ylläpitoon ja pyytää ilmoituksen poistamista. Poistettua ilmoitusta ei voida enää palauttaa Torille.

      Terveisin,
      Elina
      Suomi24

      • ei vain löydy

        Kas, ylläpito vastasi vai 3 vuotta myöhässä. Etteko voisi nukkumisen ----
        (pari painokelvotonta lausetta siivottu)
        sijaan poistaa palvelunne häiriköitä, alkaa jo saatanan uuvuttavaa olla kun päivässä forumeille ilmestyy kymmeniä herjaavia avauksia!


    • Anonyymi

      Haluan poistaa vuokrattava asunto ilmoitus

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      43
      3054
    2. Kova karman laki

      Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko
      Hindulaisuus
      508
      1897
    3. Päivieni piristys, missä olet?

      Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei
      Ikävä
      17
      1870
    4. Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia

      jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si
      Maailman menoa
      75
      1571
    5. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      17
      1474
    6. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      43
      1358
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      25
      1300
    8. Millainen kaivattusi luonne on?

      Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?
      Ikävä
      90
      1289
    9. UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa

      Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa
      Lappeenranta
      104
      1086
    10. Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.

      Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      103
      1083
    Aihe