Onko kellään

http://www.moposport.fi:8080/workspace.client_moposport/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=321-8393
Kysyisin et kannattaako tälläinen ostaa mopoon ja tarviiko tehdä hirveitä muutoksia et saa sopimaan??
186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei ole vaikea asentaa. Vanha kilventeline takavalon nakkaat roskiin ja pistät tuon pulteilla sinne takahäkkiin kiinni ja yhistät 3 kolme johtua. Sitte vaan kilpi tohon kiinni ja awot on tunining!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tällästä? kirjoitti:

http://www.moposport.fi:8080/workspace.client_moposport/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=321-8393
Kysyisin et kannattaako tälläinen ostaa mopoon ja tarviiko tehdä hirveitä muutoksia et saa sopimaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu