Sbyware Blaster

Miksi sbyware blaster ei toimi FF3.5:llä?
5134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sen pitäisi? Ja tarkoitat varmaan Spyware Blasteria...

Äänestä
  • Kun ruksaan ff :n cogien niin se ruksaa ne 230 punaisella olevaa mutta kun seuravan kerran avaan Blasterin niin ne ovat taas punaisella

    Äänestä

  • FF 3.5 kirjoitti:

    Kun ruksaan ff :n cogien niin se ruksaa ne 230 punaisella olevaa mutta kun seuravan kerran avaan Blasterin niin ne ovat taas punaisella

    Protection Status > Enable All protection

    Äänestä

  • öööh.. kirjoitti:

    Protection Status > Enable All protection

    Kyllä olen likannut mutta ei auta

    Äänestä

Se ei ole käynnissä, kuin päivitettäessä.
Sen vaikuttaa vain rekisterin kautta estäen örkkien asentumisen.

Vai mitä mahdat tarkoittaa?
Itsellä myös FF 3.5 ja SpywareBlaster, ja se hakee päivityksiä normaalisti, joita tulee tosin vain kerran kuussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tominta kirjoitti:

Miksi sbyware blaster ei toimi FF3.5:llä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu