Asensin metsäkooneeseeni xenon työvalot. Paljon paremmat mitä normaalit valot. Onko muut asentaneet xenoneita työvaloiksi? jos niin mistä olette hommanneet?
itse ostin www.erikoistekniikka.fi nettikaupasta. Ei ainakaan minun mielestä kalliit, hyötyyn ja pidentyneeseen käyttöikään nähden.
Xenon työvalot
Motomoto
2
1554
Vastaukset
- nääs...
3 Xenon lamppua antaa paljon enemmän ja kirkkaampaa valoa kuin 6-8 tavallista työ valoa. Xenoneitakin kun työvaloina saatavana monen mallista ja kokosta lamppua niin helppo asentaa ja saada koneeseen kuin koneeseen hyvät työ valot. Jos tuntuu olevan tarvetta rakennella suojia lampuille (kaivinkoneella jolla vasaroidaankin tahtoo kiven siruja olla välillä ilmassa) on sekin aina helpompaa mitä vähemmän lamppuja.
- kones
mulla noi valot tulee jo tehtaalta uuden koneen mukana että kyllä näkee
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad981683- 551103
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4371076- 1701013
- 57792
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän126772- 83730
- 51698
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38675- 57671