Luin jostakin englantilaisesta lehdestä, että aika moni kreikkalainen tyttö/nainen tulee Turkkiin seksin takia, eli harrastaa seksiturismia. Lehdessä joku kreikkalainen tyttö mainitsi, että kreikkalaiset miehet ovat hänen mielestään liian feminiinisiä ja turkkilaiset vastaavasti taas tosimiehiä.Aika ihmeellistä minun mielestäni, kun ovathan kreikkalaiset miehetkin komeita ja maskuliinisiä.Ketkähän seuraavaksi Turkkiin seksilomalle, saudinaisetko? No vitsi, vitsi.Toisaalta en kyllä yhtään ihmettele, miksi suomalaiset miehet ovat niin kateellisia turkkilaisille. Ne miehethän saa kohta kaikki kauneimmat naiset alkaen Pohjoismaista, Venäjältä, Virosta, Itä-Euroopasta, Amerikasta ja Aasiasta. Kotimaassani Virossa on jo aika usealla tytöllä turkkilainen poikaystävä.
Vastaukset 5
- muslimit kiinnostaa
Länsimainen nainen (slaaveista puhumattakaan) inhoaa sisimmässään tasa-arvoa ja sen tuomaa stressiä ja vastuuta ja alkukantainen halu apinamiehen kainaloon vetoaa.
Tietenkin täytyy muistaa, että näin on vain kaikkein tyhmimpien naisten kohdalla, Niiden, jotka istuvat vielä sillä samalla alimmalla evoluution oksalla Turkkilaisten apinamiestensä kanssa.
Totta toki, että kateeksi käy toisaalta. Tyhmiltä bimboilta olisi kiva saada paljon seksiä ja samalla pitää "omat naiset" nyrkin ja hellan välissä, valitettavasti täällä pohjolassa miehet ovat lähteneet tasa-arvoisemman yhteiskunnan tielle kuin Turkissa ja antaneet naisille liikaakin vapautta. Valintakysymyksiä...- teidän tarinat
Jatkavaa pornolehtien lukemista peräkamarissa, ostakaa käppyläkanskat tarjousesta..
- Athominemmi
teidän tarinat kirjoitti:
Jatkavaa pornolehtien lukemista peräkamarissa, ostakaa käppyläkanskat tarjousesta..
Tosiasioista ei kannata puhua.
- Lonely Planet
Katsoin joskus vuosia sitten televisiosta LonelyPlanet-matkailuohjelmaa, missä oli oppaana muistaakseni englantilainen nainen ja kohteena Turkki. Esittelivät perinteistä turkkilaista homopainia. Karvaiset ja raavaat miehet olivat pukeutuneina pelkkiin paksusta nahasta tehtyihin nahkahousuihin ja heidän koko kehonsa oli öljytty. Aina välillä he kaatoivat ihan kaatamalla öljyä housujensa sisään. Voitte itse kuvitella, että eipä siinä ole paljon mistä kiinni ottaa, muuta kuin haliote haarovälistä. Ne housut olivat löysänmalliset, niin että kädet mahtuivat sisään ja paini oli lähinnä pelkkää kaverin haarovälin rassaamista. Alkukantaista homoseksuaalista alistamista. Toimittaja oli silminnähden kiimoissaan. Suvaitsevaisessa mediassa työskentelevä aivan varmasti kotonaan kannattaa tasa-arvoa, feminismiä ja herjaa valkoisia miehiä pelkästä tissien tuijottelusta.
Kannattaa katsoa jos se tulee uusintana niin ehkäpä ymmärrätte jotain naisten seksuaalisuudesta.
Naisemme ovat biologisesti kivikaudella. Tämä tulisi ymmärtää ja lopettaa se vitun nössöily, naisten huomioonottaminen, kunnioittaminen, tasa-arvoilu jne. On kansan miesten tehtävä komentaa naisiaan. Vaaleat vässykät luulevat että kaikki toiminta tulee perustella loogisesti ja hienojen arvojen mukaisesti. Siinä sitä menee tasa-arvopaskaan uskovalla vässykällä sormi suuhun kun se hänen ihailemansa neitonen alistuu jonkin pakolaismutiaisen spermarätiksi. Toimikaa.
Romantiikka, naisten arvostaminen ja ihailu on miesten keksimää fantasiaa, eikä se kerro mitään naisista. Jos te ihailette naisia, niin ymmärtäkää, että naiset eivät ole sellaisia, vaan se on vain teidän päänne sisällä. Se tilanne on mahdollista vain miesten asettamissa puitteissa. Luonnostaan sellainen ei ilmaannu. Toimintaa.
Sivistys, teknologinen kehitys tms. ovat miesten keksintöä ja kumpuavat miehisistä ominaisuuksista. Nainen ei saa tyydytystä sivistyksestä, hyvistä elinoloista, tasa-arvosta jne.
Unohtakaa jo se tasa-arvo ja feministinen paska. Ne ovat juutalaisten keksintöä.
Ja loppuun sellainen viisaus, että itsepähän tämän kaiken sallitte (omalla toimimattomuudellanne). Toimintaa. Unohtakaa hienot sanat ja toimikaa fyysisesti. Kyllä te itse tiedätte mitä haluatte tehdä ja ketkä ovat kohteina. Sanoilla ei muuteta fyysistä tilannetta. Toimintaa.
Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid112750En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene42539Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal50495- 36492
Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi18465Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.98423Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et33421Martina ja Muhis vaan ystäviä
Selityksiä tältä tyrkyltä löytyy, eikö kehtaa puuma sanoa, että seurustelemme. " Tää nyt on tämmönen alku vielä". Eiköhä130372- 32365
- 46363