moi kaikki älkää missään nimessä menkö mediapexille töihin. ne lupaa pohja palkkaa mutta ei sellasta olekkaan. ne vaan huohottaa niskaan ja pakottaa valehtelemaan asiakkaille. olo työpäivän jälkeen on todella kauhea. palkkaa ei edes tule koska se firma on huijausta
mediapex ei kannata
angel_861
3286
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
olin pexillä 2 viikkoa eikä siellä tullut senttiäkään vaikka möin muutaman lehden en suosittele kenellekkään
ja lisäksi seksuaaliseen vähemmistöön suhtaudutaan todella tympeästi eikä makseta edes lomaltapaluurahaa vaikka tulin juuri lomalta töihin!!!!!! en mene enää koskaan! älkää menkö tekään lainkaan ikinä koskaan!!!
muissakaan lafkoissa saa toimeentuloaan tienattua. ne jotka täälläkin kirjoittelee lafkojen isoista palkoista ja tuloista ovat niitä lafkojen pikkupomoja.
eli kenen leipää syöt sen lauluja laulat.