Minne

Rautiasta maalityttö.Olisin tarvinnut hyviä neuvoja taas.
Ei näkynyt viime kesänä ja nyt sanottiin hänen jääneen pois kokonaan.
HYVÄÄ ""LOMALAISEN""ELÄMÄÄ ja KIITOS HYVISTÄ NEUVOISTA.
SINUNLAISIA TARVITTAISIIN EDELLEEN,EI RAUTIA OLE MITÄÄN ILMAN ASIANTUNTEMUSTASI.
2355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vitun rautia häviää tältä kylältä!!! Ainaki nykyiset kauppiaat ja tietyt myyjät!!

Äänestä
  • no, Kajaanissa todella hyvät valikoimat ja hinnat kohdallaan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


katosi kirjoitti:

Rautiasta maalityttö.Olisin tarvinnut hyviä neuvoja taas.
Ei näkynyt viime kesänä ja nyt sanottiin hänen jääneen pois kokonaan.
HYVÄÄ ""LOMALAISEN""ELÄMÄÄ ja KIITOS HYVISTÄ NEUVOISTA.
SINUNLAISIA TARVITTAISIIN EDELLEEN,EI RAUTIA OLE MITÄÄN ILMAN ASIANTUNTEMUSTASI.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu