suuttimen vaihto

miten vaihdetaan pääsuutin yamaha aerox 06 malliin? kaasari on gurtner 12mm
1395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

pois, normaali oikeakätinen kierre niissä, sitte uusi siihen tilalle, mitä vielä haluat tietää? Toi 12mm tarkoittaa kurkun sisäläpimittaa, siis imukaulan, ei pakoputken tms.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


blaablaahh kirjoitti:

miten vaihdetaan pääsuutin yamaha aerox 06 malliin? kaasari on gurtner 12mm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu