Miten mittarivalojen vaihto ? Valot pimeänä. Pääseekö suoraan käsiksi ottamalla mittarivalojen kehyksen pois ja siitä eteenpäin ?
Polon mittarivalot
vm.95
3
948
Vastaukset
- pyydetään
Voisiko joku ystävällinen tietäväinen vastata. Mokoman asian takia en autoa korjaamoonkaan vie. Pimeät tulee .....
- jormauolevisetä
Mittarivalot helppo vaihtaa,otat kehyksen irti (muistaakseni kahdella ruuvilla ylhäältä kiinni) ja otat koko komponentin esille ja vaihdat valot.
- sedälle
jormauolevisetä kirjoitti:
Mittarivalot helppo vaihtaa,otat kehyksen irti (muistaakseni kahdella ruuvilla ylhäältä kiinni) ja otat koko komponentin esille ja vaihdat valot.
Kiitos vastauksesta !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot403460Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe132848- 282514
- 421977
- 161861
- 471824
- 531799
- 551533
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101488Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta
Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule2651183