Tanssiseuraa

Haluaisin tanssiseuraa 35-50v puheliaista naisista Olen 51v vapaamies 180cm pitkä ja hoikka 09 alueelta asun Helsigissä
3630
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Haluaisin tanssiseuraa 35-50v puheliaista miehistä. Olen 51v vapaanainen 180cm pitkä ja hoikka 09 alueelta asun Helsigissä

Eiks o hyvä? Luulettekste että saan vastauksia?

Äänestä
  • saat *nauraa*, ;)) lykkyä tykö, tanssi sydämesi pohjasta.

    Äänestä

Hei.
Olen 53-v leski. Minulla ei ole sellaisia naistuttavia, jotka haluaisivat käydä tanssimassa, joten ota yhteytta, jos kiinnostaa. pit. 164 56kg

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinkkumies kirjoitti:

Haluaisin tanssiseuraa 35-50v puheliaista naisista Olen 51v vapaamies 180cm pitkä ja hoikka 09 alueelta asun Helsigissä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu