APUA

Kertokaapa neidot,naiset, onko mitään millä saisin kuppikokoni kasvamaan numerolla-kahdella. Ei silikoneja. Apua, mies tyytymätön.
2372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vaihda mies.kylla
Ei kuppi tarkea sina tarkea.
Ota toine mies ota somali.

Äänestä

siis kuppikokoasi voit toki kasvattaa mutta rintojasi et millään muulla kuin leikkauksella jossa laitetaan silikonit.....liiveihin sisään laittetavia lisäjuttuja löytyy kyllä (nekin yleensä silikonia, jotkut omatoimiset käyttää pumpulia ja push uppeja) mutta ne sitten myös jää liiveihin kun ne riisutaan pois ja sitten totuus viimestään paljastuu...mutta väliäkö sillä jos kerran ukkos edessä vaan riisut.....kolikon toinen puoli on siten tietty tää miesten tissifetissi...mutta se onkin sitten jo toinen juttu :))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taijuliini kirjoitti:

Kertokaapa neidot,naiset, onko mitään millä saisin kuppikokoni kasvamaan numerolla-kahdella. Ei silikoneja. Apua, mies tyytymätön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu