Olen tavallinen mies

hölömöukko

Suomalainen.En mikään komistuspoika vaan ihka-aito ukko.Käynyt lomilla tai asunut töiden takia hetken yli 70 eri valtiossa.

Olen lukenut näitä juttuja joista suurinosa on nähtävästi täyttä sepustusta ja vajaaälyistä itsetunnon pönkitystä.Olen kyllä huomannut jotta iso-osa Suomalaisista naisista on täysiä huoria.Mutta ne on niitä mistä ei muuhun olisikaan esim:oikeisiin töihin vaan elävät Suomessakin tukien varassa ja säästävät matkaan jotta pääsevät.Ne tuo sitten ne veronmaksajien elätettäviksi tulevat muslimipaskat joista ei koskaan ole Suomalaiseen yhteiskuntaan itseään tai perhettä elättään ja tämä on kylmä totuus.Taudit tulee samalla meidän vaivoiksemme.Samaa tekee myös moni "mies".

Kuitenkin väitän että Suomalainen Nainen joka on tuon Lomaromanssi (lue taudinhaku&huoraus) yläpuolella on maailman paras Nainen ja Vaimo Suomalaiselle rehdille Miehelle.

0

385

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?

        Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k
        Maailman menoa
        71
        3919
      2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

        Tätä jäin pohdiskelemaan.
        Maailman menoa
        101
        3515
      3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

        SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
        Maailman menoa
        79
        3343
      4. Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

        Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia
        Maailman menoa
        36
        2648
      5. Mitä ajattelit kun näit

        kaivattusi ensimmäisen kerran? xd
        Ikävä
        124
        1618
      6. Nyt meni lopulliset lämmöt.

        Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta
        Sinkut
        36
        1516
      7. Sulla on avaimet ja keinot

        Jos haluat jatkaa tutustumista. Itse olen niin jäässä etten pysty tekemään enää mitään. Pidempi keppi johon on helpompi
        Ikävä
        19
        1134
      8. Meitä ei tule

        Koska periaatteemme ovat rakkautta vahvempia. Tämä on siis koettelemus, jonka tarkoitus on vahvistaa meitä yksilöinä 😌
        Ikävä
        22
        1124
      9. Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla

        Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?
        Ikävä
        42
        1110
      10. Itseään kannattaa tarkastella realistisesti ja

        miettiä mihin ne rahkeet oikeesti riittää. Tyhmempikin ymmärtää että varakas ylemmän tason mies ei kelpuuta sellaista ku
        Ikävä
        118
        1026
      Aihe