hui

selain oli auki (IE7.0) ja kun yritin sulkea, tuli virheilmoitus "selain on varattu, sulkeminen saattaa aiheuttaa ongelmia"
mistä moinen voisi johtua, ei koskaan ennen ole tullut sellaista ilmoitusta.
varmaan vauhkoan turhia, mutta ajattelin silti kysäistä jos joku osaisi kertoa
1112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Noilla sanoilla
Selain on varattu
The browser is busy
Ei löytynyt mitään. Ehkä se oli vain sen hetkinen tila että oli varattu johonkin muuhun tehtävään. Voisithan silti skannailla virustutkilla varmuuden vuoks.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuuuvvvah kirjoitti:

selain oli auki (IE7.0) ja kun yritin sulkea, tuli virheilmoitus "selain on varattu, sulkeminen saattaa aiheuttaa ongelmia"
mistä moinen voisi johtua, ei koskaan ennen ole tullut sellaista ilmoitusta.
varmaan vauhkoan turhia, mutta ajattelin silti kysäistä jos joku osaisi kertoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu