Tytöille. :oo

Niin haittaako tyttöjä jos jollain pojalla olisi pienet "man boobsit"? ja vähän pömppömahaa ? :o Kaverillani on ja se on vähän nolona ku ollaan joskus tyttöjen kanssa ulkona ni se ei oikein viiti olla ku sillä on pienet man boobsit ja vähän pömppömahaa..
2204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kaveriskyllä on kyllä aika nolo sinänsä

Äänestä

Ei haittaa jos poika on mukava persoona ja muuten näyttää siistiltä ja hyvältä. (:

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Some1.. kirjoitti:

Niin haittaako tyttöjä jos jollain pojalla olisi pienet "man boobsit"? ja vähän pömppömahaa ? :o Kaverillani on ja se on vähän nolona ku ollaan joskus tyttöjen kanssa ulkona ni se ei oikein viiti olla ku sillä on pienet man boobsit ja vähän pömppömahaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu