derbin renkaat

mistä löytyy kiva homopoika mun kanssa vintille leikkimään? oon kyllästyny tyttööni ja haluun poikia!
asun kouvolan lähel, äiti tiputti mut lattiaan ku olin vauva, siks musta tuli tällanen.

kaikki homopojat soitelkaa: 0452626429
1165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

VAihtaisit palstaa? Tämä ei ole oikea paikka homosuhteen etsimiseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


peppi. kirjoitti:

mistä löytyy kiva homopoika mun kanssa vintille leikkimään? oon kyllästyny tyttööni ja haluun poikia!
asun kouvolan lähel, äiti tiputti mut lattiaan ku olin vauva, siks musta tuli tällanen.

kaikki homopojat soitelkaa: 0452626429

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu