vanhoista masennuslääkepurkeista saa lapsille vesileluja!
kesäinen vinkki pienituloisille!
Arja =)
9878
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Hienoa! Oletkos Arja kokeillut myös niitä psykoosilääkepurkkejasi? Siis niitä joita säilytät samassa latikossa merkityksettömän elämäsi ja ylijäämäajan kanssa.
oon heittäny tyhjentyneet saman tien roskii. :((
tosin eipä miula lapsiaka ole että sen puolee..
minä yleensä sulatan ne kattilassa ja lisään siihen suolaa ja makaroonia.hyvät rapularuuat saa. eile otin 2 purkkia imovaneja ja purkin tenoxia. hyvin meni alas viskillä ja kunnon viivoilla.onnelassa oli kivaa mutta naapuri sano että lensin ulos ku tanssin muna käessä pöydillä ja kusin isossa kaaressa ku esinahka oli takana.
sairasta porukkaa..ei oikeesti paljoo tälläinen naurata, ilmeisesti tän keskustelun aloittanut pitäis olla nimimerkillä "VUODEN ÄITI!!"
Käytetyistä kondomeista saa hyviä maalipensselin säilytyspusseja. Pensselit eivät kuiva kondomissa.
Kondomit pitää pestä hyvin tiskialtaassa Fairilla. Pitää ensin kääntää nurin.
Tähän saakka olen käyttänyt kertakäyttöisiä sairaalakäsineitä, mutta ovat hiukan ahtaita isommille pensseleille. Kondomi on parempi, etenkin jos on extra large kokoa.
ne kestävät miranolimaalia?
Kiinalaisesta nettikaupasta saat kymmenen kondomin paketin alle eurolla postikuluineen Suomeen, 50kpl paketti noin 2€ postikuluineen.
Rahaa ostaa kalliita masennuslääkkeitä !
Ei minulla ainaskaan olisi ,jos masentaa voi vetää narun puun yli ja... jo loppuu masennus.
Tää on kummaa valitusta ei oo rahaa ,mut kummiskin on varaa tupakkaan viinaan lääkkeisiin ja tulee lehtiä on kännykkää.
Menkää inisiät telttaan asumaan.
Kohta loppuu suomesta tämä hyysäys.
viisasta