Vaikka pidänkin Chrisun äänestä niin kyllä tuo hänen uusin tyyli on niin käytetty, ei tuommoisella elektropopilla tulla enää maailmaa valloittamaan.
Harmi kun niin lahjakas nainen, laulaa tuommoisia älyttömiä tekno renkutuksia jossain naamareissa ja supernaisen asuissa.
Toivottavasti tämä tuleva albumi ei ole samanlaista huttua kuin KGB!
uusi levy ja tyyli
4
746
Vastaukset
- tyttö.
MUTTA SE ON LADY GAGAN
Christina on kuitenkin lahjakas ja ihana persoona.- jeppuu
Palaisipa hän Stripped levyn tyyliin, Walk away, Cruz, Soar... Tuommoisia biisejä kiitos! Ei mitään kumiasuja ja naamareita popituksen lisäksi.
- heyhey.
jeppuu kirjoitti:
Palaisipa hän Stripped levyn tyyliin, Walk away, Cruz, Soar... Tuommoisia biisejä kiitos! Ei mitään kumiasuja ja naamareita popituksen lisäksi.
Taitaa tää artisti olla jo menneen talven lumia :)
Aguileralle ei vaan sovi tuommoinen discopoppi, hänen ääni on enemmänkin sellaisia ballaadeja varten. Ja jos hän haluaa pysyä listoilla niin hänen pitää tehä niitä discopopituksia eikä mitään nyyhkytysbiisejä. - audrinapatridge
heyhey. kirjoitti:
Taitaa tää artisti olla jo menneen talven lumia :)
Aguileralle ei vaan sovi tuommoinen discopoppi, hänen ääni on enemmänkin sellaisia ballaadeja varten. Ja jos hän haluaa pysyä listoilla niin hänen pitää tehä niitä discopopituksia eikä mitään nyyhkytysbiisejä.Christina on jo vallottanut maailman, ja sen voi huomata jo pelkästään teidän elokuisista keskusteluistanne täällä Suomi24:n Christina-palstalla, joten ei hänen tarvitse sitä enää Bionicilla todistaa. Ja musiikkityyli ei ole edelleenkään Leidi Kakkan keksimä, vaan luulen että se juontaa juurensa aika paljon kauemmaksi historiaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t745518- 353071
- 402684
Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin272045Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402032Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?291859- 951822
- 1741752
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241478Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät941240