aahahahahahahaaa....G. Pula-aho se khihkhii

jaksaa yhä naurattaa...olipa hauska tuokio...vielä pitäs kattoa tai siis kuunnella ne kaikki muutkin!

http://www.youtube.com/watch?v=NORl3YDHlRs

Pitäkää hauskaa!
3108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on tosi hauskoja.
Olisin ton omani sun tähän jatkoks, mutta kun oon hidas kirjoittamaan niin olit just laittanut tämän kun minä väsäsin omaa alotusta.
Mulla oli joskus kasettina pula-ahon jutut mutta joku varasti ne, onneks täältä löytyy.

Äänestä
  • CD-levyllä. Hauskuutta riittää, vaikka S Pasanen onkin kuin tönkkösuolattu muikku omissa jutuissaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vertsidtukeaz kirjoitti:

jaksaa yhä naurattaa...olipa hauska tuokio...vielä pitäs kattoa tai siis kuunnella ne kaikki muutkin!

http://www.youtube.com/watch?v=NORl3YDHlRs

Pitäkää hauskaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu