Mitä maksaa?

Onko kellään tietoa,mitä tulee maksamaan 28 tumaisen kuvaputki television llähettäminen matkahuollon kautta?
3218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hinnat saitkin jo edellisessä linkissä, mutta entäpä Matkahuollon pakettien maksimikoko 80x80x80 cm? Taitavat tuon kokoiset 4:3-telkkaritkin olla leveydeltään yli tuon 80 cm:n, laajakuvaisista puhumattakaan. Lisäksi telkkari tarvitsee särkyvänä esineenä n. 5 cm pehmusteita joka puolelle. Yksittäisellä kollilla on myös maksimipaino 55 kg.

Äänestä
  • Ei ole 28 tuumaiset telkkarit noin leveitä. Laajakuva-TV:t on siinä 75 cm, perinteiset vähemmän. Tosin paketti voi tehdä juuri tuon veran lisää. 80 cm on helppo mieltää, kun muistaa, että se on kirjahyllyn normaali hyllynleveys.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hriims kirjoitti:

Onko kellään tietoa,mitä tulee maksamaan 28 tumaisen kuvaputki television llähettäminen matkahuollon kautta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu