Moi oon Roobert ja mul ois myynnissä olis mun hyvin toiminu 2v vanha kyma speta snicknacks! aseessa ei ole vikoja paitsi lipas ei syötä enäään kunnolla ja piippu on vähän vinossa ja jos kuula ei aina lennä voi huuta pum pum ja toisen pitää uskoa vain että se osui niin me ainakin ollaan pelailtu. aseen hinta oli uutena jotai 230 euroo isä makso niin en tiedä mut voin myydä 200 euroo koska tarviin rahaa wiiihin.
äitin ja iskän piti ostaa mulle wii mut ei ne ostanu kun ne suuttu mun peleistä ja ainaki siitä kun pleikka hajos!! )=
mut tarjotkaa!! :DDDDD
äitin ja iskän piti ostaa mulle wii mut ei ne ostanu kun ne suuttu mun peleistä ja ainaki siitä kun pleikka hajos!! )=
mut tarjotkaa!! :DDDDD
Vastaukset 19
Vanhimmat
Moi oon Roobert fani, ei vittu sun kans kuka lienetkää... xD
joo oot varmaan joku tsoukkipelle XD OON SUN FANI KANS
xD Oon myös sun fani!!
Ostan eurollaxD
eiiiii! n00bi ei se eurolla nyt sentää lähe kun se makso ainakin 200e!!!!, mut tooosii tykkii kun on noi paljo fanei! mut mä ja taavetti ehkä aijotaa tehdä roobertin kotisivut josku sellaset airsoftisota ja cs aiheittaiset, pelaaks kukaa teist csää??!! :DDDD ja sit jos teil on cs nii meil on sellane hiffe klaani mihin voi liittyä jos vastaa meidä vaatimuksii siit lisää myöhemmi
mikä sun mese osote on roobertti vai onko sulla? ja mil servuil pelaat css??
Ei ooo mesee viel ei oo äiti antanu teen kyl koht Mut csää pelaan aika monel tykil servul esim nyrkitwtyt neitsyet sopii mulle ja sit muilla kivoil en muista kaikkie nimii mut mut kyl tunnistaa sit äänest ja nimest se on moi oon Roobert [Hiffe] ja oon pelannu sellasel jail servul
nytte aseest on tarjottu jo 1 euro nii tarjotkaa nopee lisäää!!!!!!
Eli mese on nyt olemassa lisätkää mesee [email protected]
(jos oot kiinnostunu betasta)
Niii tai sitte jos oot mun fani kaveri tai KOVA JÄTKÄ joka pelaa csÄÄ!!! joka on tooosiii tykki peli!!!!
Pappa Betalar CS naski. Tuskin pelaat edes luvallisella alueella, ja miten sä saatanan naski viittit pyytää paskasta aseesta 200€, jos se kerran uutena makso 230€ ja viä isäs osti? Ja ennen ku joku teistä tän palstan 1000 naskista rupee urputtaan, niin se riittää tekeen aseesta paskan, että piippu on vino ja kuula ei aina lennä. (Semmosen käsityksen sain.)
Myös vois vähä kunnioittaa suomen kieltä, eikä raiskata sitä kokoaikaa. Tällä palstalla on ainaki tuhat naskii ja kaikki raiskaa arvokasta kieltämme oikein kunnolla. :( Kyllä ton kirjotusladun vielä ykkösluokkalaiselta ymmärtää, mutta ei enää kakkoselta. Hävetkää.
Elämästäsi tulee varmasti kamala jos otat kaiken tosissaan.. (mikä on kirjotusladun?) (ja viä isäs osti?)? (viittit)? :(
eLI HINTAA ON NYT LASKETTU 180E OSTAKAA LISÄTKÄÄ EES MESEE NIIN JUTELLAA LISÄÄ [email protected]
JOO ET VOIITTEKS STE OSTA A TÄN ASEEN KOSKA SIT MEE PÄÄSTÄIS PELAA ROPSUN KAA WIITÄ KU SE ON TOSI KIVA PELI, MUT NYT MENNÄÄ PELAA SEEÄSSÄÄ NI MOIKATAA SIT NKKUN NUTÄHÄÄN...! PS. ceeäs on tygi peli!!!!!!!!!
Nyt mei kaupaxi tämäkin ase ja asan sen wiin lopultaki että pääsen heilumaan kaukosäätime kanssa ruudun eteen! Aiak tykki mä olen :D Joo voi pernaha lopuu koneaika ni en ehi korjaa näit pienie kirjoitusvirheittä D: joo Mut moi! Meen saunoo isin kaa
voi vittu sun kanssa, saatanan homo, ja äidinpanija, mee vaan raiskaamaan isiäs sinne saunaa, runkku
Mene helvettiin nolaat itsesi tuon tasoisen tekstillä! Yritätkö saada faneja täällä jumalauta?! säälittävä kakara perkele!
olisko sulla myydä mulle toista asetta jotai tollasta ku iskä sano et se voi maksaa mulle 400 euron eestä aseen.
UUden saa 125e akun ja laturin kanssa http://plasticsoldier.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=540&category_id=119&option=com_virtuemart&Itemid=107&lang=fi