Eli olen yritänyt löytää puisia kylttipohjia. Koko noin 10 x 15cm, ja sitä pienempiä. Olen löytänyt lähinnä vain vanerista ja kovalevystä valmistettuja. Hakusessa nimenomaan puiset ja suorakaiteen muotoiset.
Jos joku ystävällinen osaa kertoa, mistä löytäisin (nettikaupat, tukut, kaikki käy, ulkomaisetkin) olisin erittäin kiitollinen!!
Jos joku ystävällinen osaa kertoa, mistä löytäisin (nettikaupat, tukut, kaikki käy, ulkomaisetkin) olisin erittäin kiitollinen!!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hobby pointissa on, en kyllä tiedä onko ne puisia, vanerisia vai kovalevyä. Mutta kylttipojia olen nähnyt. Oletko käynyt siellä ?
Laitappa sähköpostia, voisin ehkä auttaa.
Paljonko olisit kylteistä valmis maksamaan?
[email protected]
http://www.kyltti.fi/fi/
http://www.aripakaiverrus.fi/?gclid=CMPlpJWr-5sCFUqK3godTxcg-Q
http://www.servettipuoti.fi/cat/product_catalog.php?c=140
http://www.shop-romantico.com/tuotteet.html?id=32/
Rakennustyömailla menee roskalavoille toisinaan sellaista puutavaraa, mitä hyvin voisi käyttää uudestaan... jos vain on sahaa ja muita työkaluja omasta takaa.
Siihen vaan kannattaa kysyä myös lupa, ettei tule väärinkäsityksiä jälkeenpäin.