Nissan sunny -90 automaatti

Onko Sunny -90 multivalve automaatti ihan paska vai samanlainen siinä kun manuaalikin. Eli kestääkö?
Mitä huonoja puolia kyseises avtomaatis on? Tai ennemminkin, mitä kokemuksia siitä muilla on?
2606
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itsellä ei kokemusta automaatista ,mutta jos kunnossa ja hyvin pelittää .
Nesteet kirkaat ja haistat ei tuoksu palaneelta öljy.
Kunnossa peli on ja eihän se voi huono olla kun ikää on 14 vuotta.
Öljyt vaidettu säänöllisesti eihän siinä mitään pelättävää ole.

Äänestä

Mulla oli -90 automaatti nissan multivalve 1,6 koneella.Ajelin sillä 4 vuotta ilman huolia.Autolla oli ajettu ostaessani sen 110 000 km ja luopuessani siitä kilometrejä oli 210 000.Kyllä KESTÄÄ.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kysyjä kirjoitti:

Onko Sunny -90 multivalve automaatti ihan paska vai samanlainen siinä kun manuaalikin. Eli kestääkö?
Mitä huonoja puolia kyseises avtomaatis on? Tai ennemminkin, mitä kokemuksia siitä muilla on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu