Luoksetulo (ehdoton)

Mulla on 1/2 vuotias urossaku, miten saisin sen oppimaan "tänne"-käskyn merkityksen. Niin, että
se todella toimii oli tilanne mikä hyvänsä. Muuten koira tottelee jo kohtuullisesti.
Tietääkö joku keneen voi ottaa yhteyttä pentukoulutuksen vuoksi Forssan seudulla.
2562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Järjestää Forssan Pussikoirat ry harjoitukset on pilvenmäellä, en muista TOKO-kouluttajan nimeä, mutta voit tiedustella Agility-kouluttajalta, Marjut Leskinen p.050-3032422


http://www.surffi.net/~lhakala/puko.html

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Osku kirjoitti:

Mulla on 1/2 vuotias urossaku, miten saisin sen oppimaan "tänne"-käskyn merkityksen. Niin, että
se todella toimii oli tilanne mikä hyvänsä. Muuten koira tottelee jo kohtuullisesti.
Tietääkö joku keneen voi ottaa yhteyttä pentukoulutuksen vuoksi Forssan seudulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu