Jaaha, toimisiko Burnout paradise Ultimate box?

Jaaha, eli Burnout paradisea olisin ostamassa, ja trial version pelasin tänään, mutta haluasin tietää toimisiko kokoversio tällä tietokoneella:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800 2,01 GHz

RAM 2 Gt

NVIDIA GeForce 8600 GT

64 bittinen vista

?



Kiitos etukäteen!
3292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Juu hyvä idea sinäänsä, mutta sitä ei löydy listasta :(

    Äänestä

Itselläni peli oli vanhalla koneella, AMD Athlon 64X2 5000 , 2gt, x1950gt ja XP ja sillä pyöri hyvin. Sulla tietty heikompi prossu, mutta tiedä sitten paljon se vaikuttaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


racedriver kirjoitti:

Jaaha, eli Burnout paradisea olisin ostamassa, ja trial version pelasin tänään, mutta haluasin tietää toimisiko kokoversio tällä tietokoneella:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800 2,01 GHz

RAM 2 Gt

NVIDIA GeForce 8600 GT

64 bittinen vista

?



Kiitos etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu