Jengi hei

Onko täällä ketäään ihmisiii jokka lähtis bilettään ja lantraan alkoholin kaaa??
4227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mutta en tollasen apinan kanssa Hehehehhheehg

Äänestä

ainahan bileet kelpaa

Äänestä
  • No jos otatte tälläsen 7v mukaan niin tottahan toki!

    Äänestä

no ei vittu tietenkää, ne nussitaa lampait ja kanoi ni meist tulee jumalia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


w32 2 kirjoitti:

Onko täällä ketäään ihmisiii jokka lähtis bilettään ja lantraan alkoholin kaaa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu