TULE VIETTÄMÄÄN KESÄ/SYYSRUSKAVIIKKOJA JA/TAI MYÖHEMMIN TALVIVIIKKOJA (varauksia otetaan jo talveksikin vastaan) TOSI EDULLISESTI UPEISSA, LUONNONKAUNIISSA RANTAMAISEMISSA
Tunnelmallinen, hyvin varustettu rantahirsimajamme odottaa puhtaan, kalaisan Ihtinki -järven rannalla upean luonnon keskellä, vaaran huomassa, mutta niin lähellä kaikkea eli hyvä sijainti lähti sitten Tropiikki -kylpylään/keskustaan tai Ruka-keskukseen. Rantahirsimajallamme voit uida, saunoa, grillata, kalastaa, veneillä ym kesään liittyvää tekemistä. Voit nähdä pupuperheen, kettu repolaisen tai vaikkapa poroja suoraan terassiparvekkeelta. Läheisen vaaran laelta aukeaa upeat järvimaisemat kauas.
Rantahirsimajamme nykyajan mukavuuksin (terassiparveke 20m rannasta). 5min Rukan kesäkelkkarata näköalamaisemahisseineen, urheilukeskuksineen ja kauppa/ruokapaikkaravintolakeskuksineen, 10-15min Tropiikki -kylpylä/Kuusamon keskusta.
On oma sauna (sähkö), takka pilkottuine takkapuineen, terassiparveke terassikalustoineen odottaa kahvittelijoita, ruokailijoita ja vaikka tikanheittäjiä, rannassa on laavu grillauspaikkoineen ja kesällä lisäksi oma vene ilmaiseksi käytettävissä eli voit uida, kalastaa, veneillä, grillailla ym.
Keittiössä kaikki nykyajan koneistus jääkaappipakastimineen, astianpesukoneineen jne. 3 Tv:tä,digibox,DVD,Stereot jne.
Hyvät mahdollisuudet kalastukseen, koskissa ja järvissä, koskenlaskuun, vaellukseen, golfiin, ratsastukseen, vaikka ohjatuille mönkkijäsafareille jne. On tapahtumia ja tekemistä, tarvittaessa ohjattua toimintaa jne.
Ja hillat odottavat pian poimijaansa sekä muut marjat.
Ruka ja Kuusamo vielä monipuolisine tapahtumineen, mahtavine maisemineen ja aktiviteetteineen käytettävissä.
www.ruka.fi ja www.kuusamo.fi
Yhteydet (miel. maililla):
[email protected]
p.0400-668778
****UPEA KESÄ,JÄRVENRANTAHIRSIMAJA****
***350€/VKO,KESÄSHOKKI**
4
361
Vastaukset
- Pariskuntaa kiinnostaa
Mitä maksaisi 2 viikkoa?
- ensi vkloppuna?
SOITELKAA kirjoitti:
Niin sovitaan asiasta.
Mail: [email protected]
0400-668778Eli 8.-9.8? 1 vrk.
- TÄLLÄ HETKELLÄ
ensi vkloppuna? kirjoitti:
Eli 8.-9.8? 1 vrk.
SOITELKAA. 0400-668778.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1131458
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881307Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1361067- 68974
- 39917
- 69874
- 97867
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54852- 75846
Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39784