koiraterroristi saatu kuriin? Pariskunnan hurtat puree ihmisiä ja koiria tiellä, eikä täystorvi omistaja akkoineen saa niitä kiinni tai aitaan. Samalla äijällä muutkin ihmistavat täysin kateissa.
Kun maalle muuttaa näitä "koiraharrastajia", alkaa elämä menemään helvettiä päin. Tiedä liittyykö tämä mitenkään niihin Pukaron salaperäisiin tulipaloihin. Kai se pyromania kasvattaa munaa sinä kuin "koiraharastuskin".
Onko Pukaron
4
703
Vastaukset
- mltrst
Missäs päin semmosia on? Koirat saa välittömästi kuulat päihinsä, jos sattuvat minun/perheeni tielle.
- siitä pari kertaa,
kun lapset ei uskalla kävellä ohi.Meinasin kerran ajaa autolla koiran päälle, mut samperi kun oli liian hyvät refleksit...
- ghmgkj,
Mitä sinne nykyään kuuluu? Joko tuhopolttaja on raudoissa ja koirat laudoissa? Miksi maalle muuttaa pösilöitä kaupunneista, eikö ne siellä viihdy?
- suomaalainen
ghmgkj, kirjoitti:
Mitä sinne nykyään kuuluu? Joko tuhopolttaja on raudoissa ja koirat laudoissa? Miksi maalle muuttaa pösilöitä kaupunneista, eikö ne siellä viihdy?
tietysti, ku ne pösilöt luulee et maalla saa ne rakkaat rakit juosta lenksuttaa vapaana aina vaan ilman et ketään häiritsee :) oikeestihan se ei mee niin, mut kerropa se näille taulapäille..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
VVM Riikka Purra ministerin asemassaan valehteli ja rikkoi perustuslakia.
Valtiovarainministeri Riikka Purra (PS) kiisti Ylen ykkösaamussa luvanneensa ennen vaaleja, ettei pienituloisilta leikat389602Purra ennen vaaleja: "pienituloisten etuuksista leikkaaminen ei meille käy"
"...perussuomalaisten ero muun muassa kokoomukseen, joka haluaa leikata pienituloisten etuuksista, se ei meille käy."353569Ammattiliittojen jäsenmaksut valtion maksettavaksi
Ammattiliitot neuvottelvat jäsenilleen paremmat palkat, jotka lisäävät valtio verotuloja. Tästä syystä valton tulee maks293138Toksinen persuvasemmisto
Kun toksiset ihmiset eivät kykene hallitsemaan sinua, saamaan sinua näkemään asiat niin kuin he haluaa, toimimaan niin k202790Rikkaiden ja yritysten veroaleen ei ole varaa
Ei pieni Suomi pysty elättämään vanhenevaa väestöä nykyisellä veroasteella. Ainakin 5-prosenttiyksikköä pitää kokonaisve192355Riikka Purra: Autoilu tulee Suomen valtiolle pyöräilyä edullisemmaksi! Siksi pyöräetu poistettiin!
🐸🐸🐸🐸🐸 Perussuomalaisten trollitehdas kiukkuaa kun Riikka Purra päästi taas sammakoita suustaan että autoilu tulee S3391835- 951235
Tikkunenällä on kovat luulot itsestään
Mut ei tarjottavana muuta kuin katkeruutta, ilkeyttä ja ilkeä luonne hyih.. oikea miesten nielijä Onneksi kaivatullani131183- 931083
- 941023