Kimi vain ulos Ferrarista

super katolinen ferrarikuski,jolla on henkeä.Kimi on vain heikko
luterilainen jäämies,jolla kaikki on mennyt penkin alle ja raha
on pilannut ja sumentanut raakatimantin,josta olisi tullut vaikka
mitä.Abort Kimi youself from topsports.
1319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja mikäs vitun jeesustelija sää oot..? Kaikki menny penkin alle vai? Tutkisit vähän taustoja ensin kun rupeet avautuun hengenmenoistas..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja tilalle kirjoitti:

super katolinen ferrarikuski,jolla on henkeä.Kimi on vain heikko
luterilainen jäämies,jolla kaikki on mennyt penkin alle ja raha
on pilannut ja sumentanut raakatimantin,josta olisi tullut vaikka
mitä.Abort Kimi youself from topsports.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu