Vastaa?

Mikä oli syynä siihen että poistit asiakeskustelun?

Aiomme tehdä isolla joukolla valituksen, mikäli ei tule julkista
vastausta.

Alkaa hieman epäilyttää Sheriffin mielenterveys!
1127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei kannata epäillä sefun toimintoja ainakaan noin julkisesti, hän ilmeisesti panee parastaan. Sheriffi on onnistunut poistamaan paljon häirikköjä, joista suurin osa on ollut ns. virkaa tekeviä. Sitä paitsi hän tulee saamaan aikaan vielä vaikka mitä. Sen jälkeen ei ole jokelassa, eikä kytömaan suunnassa yhtään turhaa femakkoa. Tämä asia kaikkien muiden edelle...!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jokelan Arja kirjoitti:

Mikä oli syynä siihen että poistit asiakeskustelun?

Aiomme tehdä isolla joukolla valituksen, mikäli ei tule julkista
vastausta.

Alkaa hieman epäilyttää Sheriffin mielenterveys!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu