Saakos täällä puhuu

Sonerasta ja sen hinnoittelusta ilman, että tulee monoo? Ei hemmetti mitä menoa ;)) pikkumaista touhua kun heitetään ulos porukkaa milloin mistäki syystä. Ilmeisesti siellä on jotkut modet Soneralla töissä kun hinnoittelu ym. on tabu.
3531
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

matkapuhelininfosta ja sen touhusta edellises viestissä.


Oisien samalla kysyny, et mikä nyt ADSL:n tilalle olisi viisainta? Onko erityisesti jotain WLAN juttuja niinku Saunalahdel?

Äänestä
  • Matkapuhelinfoorumihan on Suomen tunnetuin Soneraa tukeva keskustelufoorumi. Jos kritisoit tai arvostelet Soneraa, sinut vaiennetaan välittömästi ilman perusteluja. Mutta jos puolustat ja kehut Soneraa, voit tehdä ja sanoa melkein mitä vain.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex-soneralainen kirjoitti:

Sonerasta ja sen hinnoittelusta ilman, että tulee monoo? Ei hemmetti mitä menoa ;)) pikkumaista touhua kun heitetään ulos porukkaa milloin mistäki syystä. Ilmeisesti siellä on jotkut modet Soneralla töissä kun hinnoittelu ym. on tabu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu