Mihin katosi Hessun vauhti Unkarissa. Perjantaina nopein, lauantaina toiseksi nopein ja sunnuntaina taas kerran kaukana tallikaverista ja sijoiitus viides.
On se kumma kaveri. Ei pysty pitämään yhtään tasoaan, suoritukset ailahtelevat ihan liikaa. Kait se on vika korvien välissä, ei voi muuta ajatella!
Heikin paras kisa ja 5:s
voi voi voi
2
468
Vastaukset
- sddssdsd
Laitetaan sut sinne ajamaan, ja katotaan kellä on korvien välissä vikaa.
- T Pulkkaperä
sulla, heikko.. siis heikki on lapanen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2583841
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,1372768Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta162252Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!3632011Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää2281944- 571528
Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita491456Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan771193- 1031187
- 1111170